NetStork – miejsce na Twój system paszportyzacji

NetStork to kompleksowa i intuicyjna aplikacja do inwentaryzacji sieci telekomunikacyjnej, używana przez ponad 300 operatorów na świecie. Przekonaj się, czy sprawdzi się także w Twojej firmie.

Poznaj system paszportyzacji sieci NetStork

NetStork pozwala na zamodelowanie całej sieci telekomunikacyjnej w zakresie infrastruktury, zasobów sieci różnych technologii, relacji i wnętrz budynków.

Jakie korzyści możesz osiągnąć dzięki wykorzystaniu systemu paszportyzacji sieci?

35

przyspieszenie procesu paszportyzacji sieci w terenie

60

poprawa jakości i spójności danych o sieci

100

aktualna i kompletna wiedza o infrastrukturze sieci

system paszportyzacji

Umów się na pokaz

Po wypełnieniu formularza, nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby ustalić dogodny termin pokazu NetStorka i omówić Twoje potrzeby.

  Imię i nazwisko

  E-mail

  Firma

  Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Globema sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do usunięcia danych, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych. Szczegółowe zasady przetwarzania Państwa danych osobowych są zawarte w Polityce Prywatności.

  Kim jesteśmy?

  Globema to wiodący dostawca specjalizowanych rozwiązań geoprzestrzennych oraz produktów i usług IT. Od 25 lat tworzymy i rozwijamy aplikacje do zarządzania majątkiem sieciowym i pracownikami w terenie. Oferujemy także usługi mapowe i lokalizacyjne, integracje pomiędzy systemami, analizy metodami AI/ML oraz digitalizację.

  Porozmawiajmy

  Chcesz nam zadać pytanie? Zadzwoń pod numer 22 848 73 13 lub napisz do nas bezpośrednio na adres: