Skip to main content

Spotkajmy się na KIKE – poznaj najnowsze rozwiązania w zakresie projektowania i utrzymania sieci

By 24/04/2024Wydarzenia
konfernecja kike 2024

Zapraszamy na XXXI edycję konferencji KIKE – najważniejszego spotkania branży telekomunikacyjnej w Polsce. Tym razem widzimy się w Jachrance pod Warszawą w dniach 8-10 maja.

Jednym z głównych tematów wydarzenia będzie największa w historii Polski inwestycja w budowę sieci telekomunikacyjnej, czyli nabory w ramach Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy (FERC) i Konsultacji Krajowego Planu Odbudowy (KPO). Omawiane będą także inne działania na rzecz efektywnej transformacji cyfrowej Polski.

Konferencja, organizowana przez Krajową Izbę Komunikacji Ethernetowej będzie również świetną okazją do dyskusji, wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów.

Globema na KIKE

Podczas wydarzenia Globemę będą reprezentować Dariusz Pakuła (Opiekun kluczowego klienta) i Tomasz Mazan (Menedżer Produktu). Dariusz poprowadzi warsztaty na temat projektowania sieci w systemie paszportyzacji NetStork. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję zobaczyć, jak zaprojektować sieć bezpośrednio w systemie paszportyzacji NetStork. Nasz reprezentant weźmie także udział w panelu dyskusyjnym.

Podczas konferencji zaprezentujemy również rozwiązania wspierające projektowanie i zarządzanie siecią telekomunikacyjną:

NetStork

NetStork zapewnia wsparcie na każdym etapie życia sieci – od projektowania do utrzymania.

Oprogramowanie NetStork pozwala na tworzenie koncepcji sieci w postaci projektów. Umożliwia też inwentaryzację sieci już istniejącej oraz drukowanie map z przebiegiem sieci i planowanymi obiektami na potrzeby procesu projektowania oraz budowy sieci. Wersja webowa NetStorka zapewnia dostęp do przebiegu sieci oraz jej dokumentacji osobom pracującym w terenie oraz obsłudze klienta. NetStork:

  • Wspiera projektowanie sieci FTTH
  • Daje dostęp do danych o sieci na smartfonie
  • Pozwala szybko tworzyć raporty PIT i SIDUSIS
  • Umożliwia szybką i bezproblemową migrację danych za pomocą ładowarki CSV i DWG/ DXF

NetVersant Designer

Służy do automatyzacji i optymalizacji procesu projektowania sieci telekomunikacyjnej.

Z NetVersant Designerem operatorzy mogą łatwo tworzyć i sprawdzać wiele scenariuszy projektowania i modernizacji sieci, aby ostatecznie wybrać najlepszą, zgodną z założeniami technicznymi i zoptymalizowaną kosztowo wersję projektu. Rozwiązanie NetVersant Designer pozwala zaoszczędzić cenny czas i znacznie obniżyć koszty inwestycji na sieci.

→ Dowiedz się więcej o NetVersancie.

Warsztaty projektowania sieci

Podczas konferencji, poprowadzimy także warsztaty „Jak zaprojektować sieć w programie NetStork? Koncepcja, zestawienie materiałowe, projekt budowlany, projekt wykonawczy, paszportyzacja”.

Podczas spotkania Darek i Tomek omówią takie zagadnienia jak:

  • automatyczne projektowanie sieci
  • tworzenie niezbędnej dokumentacji projektowej
  • generowanie zestawienia materiałowego
  • zarządzanie budową sieci
NetStork - system paszportyzacji

Warsztaty odbędą się 9 maja 2024, o godzinie. 15:15 w hotelu Warszawianka w Jachrance, w sali M. Obowiązują wcześniejsze zapisy przez formularz rejestracyjny na konferencję.

Panel dyskusyjny

Również 9 maja, w godzinach 12:05 – 13:30 odbędzie się panel dyskusyjny: „Raportowanie sieci telekomunikacyjnych na potrzeby administracji państwowej” Jednym z jego uczestników będzie Dariusz Pakuła z Globemy. Serdecznie zapraszamy do udziału i dyskusji.

Spotkajmy się na KIKE

Chcesz umówić się na spotkanie podczas konferencji KIKE? Masz pytanie o warsztaty? Napisz do nas! Chętnie porozmawiamy o Twoich wyzwaniach w projektowaniu i zarządzaniu siecią telekomunikacyjną.