Skip to main content

Konferencja KIKE 2023 – nie mogło nas tam zabraknąć!

By 28/04/202311 lipca, 2023Wydarzenia
konferencja KIKE 2023

W dniach 18-19 kwietnia 2023 odbyło się największe spotkanie małych i średnich odbiorców telekomunikacyjnych – konferencja organizowana przez Krajową Izbę Komunikacji Ethernetowej (KIKE). Tradycyjnie na wydarzeniu nie mogło zabraknąć Globemy.

Podczas wydarzenia przeprowadziliśmy warsztaty z raportowania SIDUSIS i PIT2 w NetStorku, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i zgromadziły ponad 30 uczestników.

Warsztaty poprowadzili Eryk Otrocki, Starszy Inżynier Wsparcia Technicznego oraz Dariusz Pakuła – sprzedawca, konsultant i analityk z ponad 25-letnim doświadczeniem w branżach sieciowych.

Wzięliśmy również udział w panelu dyskusyjnym, którego tematem przewodnim była kwestia tworzenia raportów dla regulatora (takich, jak wspomniane raportu PIT2 i SIDUSIS). W sesji tej udział wzięli między innymi: Prezes KIKE Karol Skupień oraz przedstawiciel KPRM Grzegorz Czwordon.

Konferencja była także okazją do rozmów na żywo i wymiany doświadczeń z przedstawicielami firm telekomunikacyjnych z całej Polski – wiele z nich współpracuje z Globemą.

Z niecierpliwością czekamy już na kolejną edycję konferencji KIKE, która odbędzie się 16-18 października 2023.

KIKE