Skip to main content

Globema i NetStork na KIKE – spotkajmy się

By 09/09/202214 września, 2022Wydarzenia
Globema i NetStork na konferencji KIKE

Już 19 września rozpocznie się największe spotkanie małych i średnich odbiorców telekomunikacyjnych – konferencja KIKE. Jako jeden z Partnerów wydarzenia, serdecznie zapraszamy na konferencję oraz towarzyszące jej warsztaty.

Spotkanie odbędzie się 19–21 września w hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi. Co roku pojawiamy się na konferencji – to doskonała okazja do spotkania się, porozmawiania na żywo, a także do wzięcia udziału w pokazie systemu paszportyzacji sieci NetStork. Tegoroczny udział w wydarzeniu jest dla nas tym bardziej wyjątkowy, że NetStork obchodzi 10 urodziny – zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i świętowania razem z nami.

Warsztaty NetStorka na KIKE

Zachęcamy również do wzięcia udziału w warsztatach „Masowa migracja danych do NetStorka oraz modelowanie trudnych przypadków”. Podczas spotkania omówimy w praktyce takie zagadnienia jak:

  • Automatyczna migracja danych z wykorzystaniem ładowarki
  • Przygotowanie raportów dla UKE
  • Trudne przypadki – jak je zamodelować w NetStorku?

Warsztaty odbędą się 20 września (wtorek) o godzinie 11:30 w Sali E. Wymagane są wcześniejsze zapisy. Naszym prelegentem oraz prowadzącym warsztaty będzie Dariusz Pakuła – sprzedawca, konsultant i analityk z ponad 25-letnim doświadczeniem w branżach sieciowych.

Informacje na temat konferencji oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie wydarzenia.