Skip to main content

Jak sprawnie i bez błędów stworzyć raport do UKE w NetStorku – dołącz do webinaru

By 24/02/202218 marca, 2022Wydarzenia
Jak sprawnie i bez błędów stworzyć raport do UKE w NetStorku – krok po kroku

Zapraszamy na webinar, podczas którego dowiesz się, jak poprawnie wygenerować obowiązkowe raporty dla Urzędu Komunikacji Elektronicznej dzięki NetStorkowi.

Powoli zbliża się termin składania raportów dla Systemu Informacyjnego o Infrastrukturze Szerokopasmowej (SIIS) oraz Punktu Informacyjnego ds. Telekomunikacji (PIT). Ten coroczny obowiązek spędza sen z powiek wielu operatorom. Co zrobić, aby raportowanie nie było co roku pracochłonnym obowiązkiem, którego wynik nie jest później pewny ani dla instytucji kontrolnych, ani dla operatorów? A może przygotowujesz taki raport po raz pierwszy i potrzebujesz wsparcia?

Dołącz do webinaru „Jak sprawnie i bez błędów stworzyć raport do UKE w NetStorku – krok po kroku” (10.03.2022, 11:00) i zobacz, jak wykorzystać system do wygenerowania raportów PIT i SIIS.

Czego dowiesz się podczas webinaru?

  • Wymagania UKE w zakresie raportowania i instrukcje
  • Raport SIIS – z czego się składa, jak przygotować dane w NetStorku i jak wygenerować dane SIIS?
  • Raport PIT – z czego się składa, generowanie danych raportowych
  • Sesja Q&A
NetStork ikona

Korzyści z wykorzystania NetStorka do generowania raportów:

oszczędność czasu – zamiast kilku dni spędzonych co roku na pozyskiwaniu i weryfikacji danych, gotowy raport wygenerujesz w kilka minut

minimalizacja ryzyka podania błędnych informacji i pewność, że przekazujemy UKE wiarygodne dane

sprawne pozyskanie aktualnych danych

Dołącz do bezpłatnego webinaru, podczas którego Dariusz Pakuła, nasz ekspert ds. telekomunikacji, przeprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces. Webinar obędzie się 10 marca o godzinie 11:00.