Skip to main content

Wiosna w Europie z NetStorkiem

By 24/06/2021Artykuł
netstork

Z NetStorka, systemu do paszportyzacji małych i średnich sieci telekomunikacyjnych, korzystają kolejni operatorzy z całej Europy.

W sumie ponad kilkudziesięciu operatorów zdecydowało się w ostatnich miesiącach na zakup i wdrożenie NetStorka – m.in. w Polsce, Czechach, Słowacji, Mołdawii, Albanii, we Włoszech i na Węgrzech. System spełnia potrzeby małych i średnich operatorów już w ponad 250 firmach na całym świecie!

Każda nowa wersja to kolejne funkcje i usprawnienia, które mają ułatwiać procesy związanie z rozwojem sieci i jej zarządzaniem. Od marca użytkownicy NetStorka mają już dostęp do wersji 11, w której mogą między innymi:

  • łatwiej modelować złącza optyczne oraz inwentaryzować takie elementy jak tacki, patch-panele i pigtaile
  • dodawać tacki wewnątrz złącz i skrzynek kablowych

Wprowadziliśmy także obiekt patch-panel z dowolną listą portów, do których można dołączać pigtaile, oraz dodaliśmy możliwość modelowania połączeń włókno-port, co przydaje się podczas inwentaryzacji rodzaju i parametrów takich połączeń (np. tłumienie, rodzaj zastosowanego pigtaila).

Sprawdź NetStorka także w swojej firmie

Jeśli potrzebujesz rozwiązania dla małej lub średniej sieci telekomunikacyjnej, doskonale sprawdzi się NetStork. Program pozwala na zamodelowanie całej sieci telekomunikacyjnej w zakresie infrastruktury, zasobów sieci różnych technologii, relacji czy wnętrz budynków oraz pomaga przygotować raporty SIIS i PIT.

Przekonaj się, jak NetStork może usprawnić Twój biznes – porozmawiaj z naszym konsultantem, który z chęcią przedstawi Ci funkcje systemu i korzyści, które możesz dzięki niemu osiągnąć.