Skip to main content

NetStork wspiera paszportyzację sieci w kolejnych krajach

By 12/12/202021 grudnia, 2020Wydarzenia
Netstork w kolejnych krajach

Grupa użytkowników NetStork stale się powiększa – niedawno dołączyły do niej firmy z kolejnych krajów europejskich. Po raz pierwszy oferta NetStorka dotarła także do Ameryki Południowej.

NetStork, nasze rozwiązanie do paszportyzacji małych i średnich sieci telekomunikacyjnych, wspiera obecnie jednego z dostawców usług internetowych w Kolumbii. Już wkrótce trafi także do Panamy – nasz klient prowadzi projekty również i tam. W obu krajach będą to przedsięwzięcia związane z obsługą i wdrażaniem Gigabitowej Pasywnej Sieci Optycznej.

NetStork w Europie

Przez cały czas rośnie zasięg NetStorka w Europie – niedawno pozyskaliśmy kolejnych klientów w Czechach, na Słowacji i na Węgrzech. Także w Polsce NetStork został wdrożony w jednej z największych firm przemysłowych, gdzie jest wykorzystywany do zarządzania siecią telekomunikacyjną.

Nowi użytkownicy NetStork pojawili się również w Albanii, w jednej z firm obsługujących sieć światłowodową w Tiranie. Z kolei operator komórkowy w Mołdawii będzie korzystał z NetStorka do zarządzania sieciami i infrastrukturą radiową i światłowodową.

Nowy reseller

Warto też przypomnieć, że pozyskaliśmy nowego partnera NetStorka na Węgrzech – jest to firma AccessPoint Kft, która od 2003 roku prowadzi działalność komercyjną na rynkach IT w całej Europie. Portfolio firmy składa się głównie z urządzeń wspomagających wdrażanie bezprzewodowej transmisji danych. AccessPoint dostarcza również aktywne i pasywne komponenty sieci przewodowych oraz wiele innych elementów niezbędnych do budowy sieci.

Wypróbuj NetStorka

Jeśli potrzebujesz rozwiązania dla operacji w małej lub średniej sieci telekomunikacyjnej, NetStork może się okazać strzałem w dziesiątkę. Program pozwala na zamodelowanie całej sieci telekomunikacyjnej w zakresie infrastruktury, zasobów sieci różnych technologii, relacji czy wnętrz budynków.

Przekonaj się, jak NetStork może usprawnić Twój biznes