Skip to main content

NetStork rośnie dzięki Wam!

By 20/04/202012 maja, 2020Nowe funkcje
netstork rozwoj

NetStorka, naszego programu do paszportyzacji sieci telekomunikacyjnych, przeznaczonego dla małych i średnich operatorów, używa już ponad 200 firm w całej Europie! 99% spośród nich używa aplikacji aktywnie.

Ale rozwój NetStorka to nie tylko sprzedaż – dzięki sugestiom aktywnych użytkowników wprowadzamy też do naszego oprogramowania kolejne funkcjonalności. NetStork 10, który ujrzał światło dzienne na początku marca, jeszcze bardziej ułatwia zarządzanie siecią i proces jej paszportyzacji. Przypomnijmy najciekawsze zmiany, które wprowadziliśmy w nowej wersji:

  • Nowy interfejs użytkownika, obsługujący ekrany o wysokiej rozdzielczości i wysokim DPI. Dzięki temu w pełni wykorzystasz możliwości monitora – koniec z rozmytymi czcionkami i schematami słabej jakości! W tej wersji masz również dostęp do najnowszej biblioteki CADlib oraz do w pełni edytowalnych raportów i nowych edytorów.
  • Do planowania możesz używać teraz kilku stylów linii oraz kolorów, aby widzieć swoją sieć jeszcze wyraźniej.
  • Rezerwę kablową możesz teraz obejrzeć m.in. na schematach studni/słupa.
  • Nowa funkcja: możesz przypisać do elementów sieci i zaznaczyć kolorem właściciela lub osobę użytkującą, aby łatwiej odróżnić własne sieci od wydzierżawionych.

Chciałbyś wypróbować NetStorka i przetestować jego możliwości? A może masz inne pytania dotyczące systemu lub paszportyzacji sieci? Nasi eksperci pozostają do Twojej dyspozycji!