Skip to main content

NetStork na XXIV Konferencji KIKE

By 24/06/201928 czerwca, 2019Wydarzenia

W dniach 17-19 czerwca mieliśmy ogromną przyjemność brać udział w XXIV Konferencji KIKE, na której pojawiliśmy się jako wystawcy, przeprowadziliśmy warsztaty o migracji danych, a także wzięliśmy udział w biegu o puchar Prezesa KIKE :).

Podczas konferencji poprowadziliśmy warsztaty dotyczące migracji danych, podczas których pokazaliśmy, jak przebiega ten proces, na co warto zwrócić uwagę i jakie niezbędne kroki należy wykonać, aby migracja przebiegła prawidłowo. Na stoisku odpowiadaliśmy na pytania i konsultowaliśmy potrzeby zarówo użytkowników programu, a także osób rozważających rozpoczęcie korzystania z NetStorka. Mieliśmy także szansę zaprezentować funkcje najnowszej wersji – NetStorka 9.0.

Jest nam niezmiernie miło, że tak licznie odwiedzaliście na nasze stanowisko. Mamy nadzieję, że udało nam się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Was pytania oraz że udało się nam przybliżyć i pokazać zalety współpracy z NetStork.

Tak przedstawiała się Konferencja w liczbach:

40
Liczba partnerów tegorocznej konferencji
300
Łączna liczba uczestników konferencji
30
Liczba indywidualnych konsultacji na stoisku NetStork
11
Ilość kilometrów przebiegnięta przez naszych reprezentantów w biegu o Puchar Prezesa KIKE 🙂

Jeżeli nie mogliście być na konferencji KIKE XXIV a macie pytania które chcecie nam zadać, zastanawiacie się nad modernizacją Waszej sieci, jesteśmy do usług.

Wkótce opublikujemy zbiór najważniejszych informacji dotyczących procesu migracji danych w procesie paszportyzacji. Będzie to obaszerna relacja – zawrzemy w niej odpowiedzi na wszystkie pytania, które pojawiły się w trakcie warsztatów.